Kvalitní zrnková káva do automatů

I v automatu na vás může čekat lahodná aromatická káva
 

Hledáte kávu s plnou chutí a intenzivní vůní? Vyzkoušejte mletou kávu Caffè del Sole, skládající se z vyváženého podílu Arabika a Robusta z vybraných plantáží, kde rostou nejlepší brazilské, středoamerické, asijské a africké kávy.

Vychutnejte si kávu se sladkou chutí, vysoce aromatickou vůní a ovocnými a květinovými tóny. Směs kávových zrn Selezione Gran Caffè del Sole je vyrobena z vysockého procenta jemné brazilské a středoamerické Arabiky, která je vyvážena Robustou, pocházející z vybraných plantáží.

Káva Flor Blend nabízí kombinaci brazilské, středoamerické a indické kávy. Směs nabízí mírně kořeněnou příchuť a příjemnou, trvalou chuť, která se uchovává na patře.

Caffè Filtro je prémiová směs pečlivě vybraných kávových zrn Arabika a Robusta, která se řadí do středně intenzivních káv s tóny sušeného ovoce. Vychutnejte si lahodnou filtrovanou kávu s jemnou a vyváženou chutí, kterou lze použít do filtrovacího stroje nebo French Pressu.

Dopřejte si kvalitní zrnkovou kávu Gran Selezione, která je vyrobena z jemné brazilské a středoamerické Arabiky a vyvážená Robustou, pocházející z vybraných plantáží. Tato směs kávových zrn tak nabízí sladkou chuť a vysoce aromatickou vůni s ovocnými a květinovými tóny.

Vychutnejte si zrnkovou kávu Master Blend, která je tvořená ze směsi vybraných káv Arabika a Robusta. Káva vám nabídne mírnou ovocnou chuť a příjemné aroma. Je ideální pro přípravu silnějšího a plnohodnotného espressa.

Plná chuť a trvalá vůně - to nabízí směs mleté kávy Caffè Extreme, která se skládá z Arabiky a Robusty, pocházející z nejlepších brazilských, středoamerických, asijských a afrických kávových plantáží.

Pro milovníky jemné ranní kávy s dostatečným podílem kávy Arabika je tady lahodná káva SpecialCoffee Morning, která se vyznačuje svou jemností a aromatickou chutí. Směs kávových zrn obsahuje vyvážený podíl Arabiky a Robusty, pocházející z vybraných plantáží, které pěstují nejlepší brazilskou, středoamerickou, asijskou a africkou kávu.

Káva Corona Blend nabízí jemnou chuť a nezaměnitelnou vůni. Směs kávových zrn je dodávána ve speciálním obale s ventilem "Aroma Safe", který udržuje přirozené aroma uvnitř balení a zabraňuje přímému kontaktu se vzduchem.

Zrnková káva Espresso Ciao nabízí směs kávových zrn, skládající se z nejlepší brazilské a středoamerické Arabiky, která je vyvážená vybranou asijskou a africkou Robustou. Expresso Ciao káva tak nabízí příjemnou, sladkou chuť a prezistentní vůni.

Vychutnejte si lahodnou kávu od SpecialCoffee. K dispozici jsou všechny směsi kávových zrn.

Směs mleté kávy Caffè Classico se skládá z vyváženého podílu Arabiky a Robusty, pocházející z vybraných plantáží, kde pěstují nejlepší brazilskou, středoamerickou, asijskou a africkou kávu. Káva tak nabízí plnou a aromatickou chuť, kterou si opravdu vychutnáte.

 

 

V naší nabídce toho máme více 
Vyzkoušejte tyto služby

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.