Lahůdky a nápoje

Zdravá a čerstvá svačinka na celý den i na cesty
 
Prodejní automaty

Zdravé křupavé bagety

Zakousněte se do bagety s kuřecími nugetkami, zeleninou a pikantním dresingem. Máte raději zdravou ajurvédskou s pomazánkou z červené řepy a křenu? Nebo neodoláte té s krůtí šunkou a rajčaty?

Je to jen na vás. Nejenom rychlé občerstvení! Poctivá bageta může dokonale nahradit oběd nebo večeři.

Čerstvé wrapy a sendviče

Čerstvá zelenina, dresing a kousky kuřecího masa. Nebo uzeného lososa. Nebo krutí šunky. Ať tak či tak, wrapy a sendviče budete milovat vy, vaši zaměstnanci, klienti i partneři. Skvělé jako rychlý oběd nebo svačina pro každý den. A také ideální parťáci na cesty.

Toto lehké občerstvení nadchne masožrouta i zapřisáhlého vegana. Vyberte si z rozmanité nabídky wrapů a sendvičů těch nejskvělejších tónů chutí.

Prodejní automaty

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.