Chutné směsi do automatů

Káva, kakao, čaj nebo slepičí vývar pro zahřátí i na chuť
 

Vychutnejte si rozpustnou kávu Nescafé MOKAMBO, která díky technologii freezed-dried zaručuje maximální kvalitu a uchovává všechny chuťové a aromatické složky kávy.

Pro milovníky irské whisky máme jemné instantní cappuccino ICS Irish Cream. Jeho výrazná příchuť vás prostě dostane.

Vychutnejte si voňavou a čerstvou kávu kdykoliv jen budete chtít. Tchibo Instant vám poskytne maximální požitek z kávy. Druh - 100% Arabica. Chuť - Jemná, harmonická.

Pro milovníky bílé horké čokolády je tady lahodný nápoj Venda Chocco 5 White s příchutí bílé čokolády, který se používá do nápojových automatů. Pro lahodnější chuť je v instantním nápoji přidané sladidlo.

Hledáte kávu, která vyhovuje širokému spektru spotřebitelů a je za přijatelnou cenu? Vymrazovaná instantní káva Columbo® SILVER má vyváženou chuť a aroma. V případě velkoodběru je vhodná do nápojových automatů.

Patříte k milovníkům horké čokolády? Pak vyzkoušejte lahodnou klasickou čokoládu COCAYA Classic Brown, která je vyrobena podle tradiční receptury. Kakaový nápoj obsahuje 13 % podíl kakaa.

Zjemněte si chuť kávy pomocí instantního bělidla White Queen, které má vynikající fyzikálně-technologické vlastnosti, takže netvrdne, nevytváří tzv. "tunely" a nemění charakteristickou chuť kávy.

Patříte k milovníkům kávy a čokolády? Pak si vychutnejte jemné krémové cappuccino ICS, které vás dostane právě čokoládovou příchutí. Směs je navržena do nápojových automatů.

Chcete si vychutnat kávu vícekrát za den? Pak sáhněte po instantní kávě Darboven Insta Gold s exkluzivní chutí a výrazným aroma.

Vychutnejte si lahodný instantní kávový nápoj Caprimo s příchutí karamelového dezertu Crème Brûlée. Svou jemností vás potěší na jazyku.

Patříte k milovníkům nugátu a karamelu? Pak je skvělou volbou instantní kakaový nápoj Venda Chocco 21, určený pro nápojové automaty.

Máte rádi typickou kávovou chuť, která vynikne ve všech míchaných nápojích? Prášková instantní káva Columbo® COPPER splní vaše představy. Je vyráběna metodou sušení v horkém vzduchu a při použití v nápojových automatech vytvoří bohatou kávovou pěnu.

 

 

V naší nabídce toho máme více 
Vyzkoušejte tyto služby

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.