Automaty na vodu a sodu

Osvěžující a kvalitní čerstvá voda okamžitě po ruce
 

Podstavcový výdejník Wave Hot je vybavený nerezovými ovládacími tlačítky a je určený k postavení na skříňku nebo podstavec. Díky tomu pak získáte vysoký, samostatně stojící výdejník.

Blubar "Beer" Tap s mechanickými ručními kohouty je perfektní vodní chladič pro všechny typy barů i restaurací.

Cabinet Inox je integrovaný dávkovač pohárků, který je vybavený filtračním držákem a nastavitelnými nožičkami.

Podstavcový výdejník Wave I.T. 30/60/80 FIZZ s nerezovými ovládacími tlačítky je určen k postavení na skříňku či podstavec. V kombinaci s podstavcem tak získáte vysoký samostatně stojící výdejník.

Wave I.T. 30/60/80 od výrobce Blupura je podstavcový výdejník s nerezovými ovládacími tlačítky, který je určený k postavení na skříňku nebo podstavec. V kombinaci s kompatibilním podstavcem získáte samostatně stojící výdejník.

Blubar I.T. s nerezovými tlačítky je perfektní vodní chladič.

Fontemagna Hot je první vodní chladič s teplou vodou.

Pantarei je první vodní chladič s možností šumivé vody.

Podlahový vodní chladič Fontemagna I.T. s tlačítky z nerezové oceli nabízí vysokou dodávku chladného vzduchu a šumivé vody.

Blubar Floor Standing je podlahový vodní chladič s mechanickými a ručními kohouty. Jeho ovládání je jednoduché a funkční.

 

 

V naší nabídce toho máme více 
Vyzkoušejte tyto služby

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.