Prodejní automaty

Zajistíme vám nápojové, svačinové nebo automaty na vodu
 
Prodejní automaty

Nápojové prodejní automaty

Umíte si představit začátek dne bez šálku horké kávy? My také ne. Udělejte radost vašim zaměstnancům, obchodním partnerům i vám samotným, pořiďte kvalitní nápojový automat a dopřávejte si lahodnou kávu každý den. A nejen tu.

V našich automatech nabízíme kromě běžných nápojů i speciality jako například cappuccino s mátovou čokoládou nebo Creme Brulée.

Svačinové prodejní automaty

Čerstvé bagety, zeleninové a ovocné saláty, sendviče, poctivé domácí sladké pečivo i mléčné, zeleninové a ovocné nápoje. To vše si můžete vy i vaši zaměstnanci vychutnat před, během i po náročné směně.

Stačí si pořídit svačinový automat. Skvělý, ať už potřebujete zahnat chuť na něco sladkého nebo slaného, doplnit energii na dalších pár hodin a nebo jen nestíháte oběd.

Prodejní automaty
Prodejní automaty

Automaty na vodu a sodu

Dodržování správného pitného režimu je důležité v průběhu celého roku. Sodobary a výdejníky na studenou, teplou nebo perlivou vodu jsou ideálním řešením.

Čerstvou vodu budete mít díky nim vždy při ruce. Jsou ideální pro malé i větší firmy, skvěle se hodí do kanceláří, business center i do pracovišť s velkým počtem odběratelů.

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.