Suroviny a náplně

Naplníme automaty od kvalitní kávy přes čaje až po pramenitou vodu
 
Prodejní automaty

Kvalitní zrnková káva do automatů

Vynikající chuť a aroma u kávy z automatu? Ano. Díky zrnkové kávě máte zaručeno, že váš ranní, odpolední i večerní šálek nebo spíše kelímek kávy, bude přesně podle vašich představ. A je jedno zda máte raději pořádnou silnou kávu nebo spíše sladké cappuccino.

Skvělá chuť čerstvě pražené kávy nakopne údržbáře, sekretářku, konstruktéra i ředitelku, no prostě celou firmu.

Zdravá zelená káva (BIO)

Klasická zrnková káva, která neprošla pražením a tak si zachovala více antioxidantů a dalších prospěšných látek. A na rozdíl od tradiční pražené kávy obsahuje zelená káva i více kofeinu.

I vy nyní můžete mít tento životabudič také ve svých automatech. Dopřejte svým zaměstnancům zdravou a zároveň chutnou kávu.

Prodejní automaty
Prodejní automaty

Chutné směsi do automatů

Od lahodné kávy přes báječnou čokoládu až po vydatnou polévku. Nabídněte vašim zaměstnanců vše, po čem během dne zatouží.

V naší bohaté nabídce chutných a zároveň velmi praktických náplní do automatů naleznete například slepičí bujón, čaj s citrónovou příchutí nebo cappuccino s kakaem a příchutí irského krému.

Lahodné a voňavé čaje

Pro milovníky zelených čajových lístků máme v nabídce také instantní čaje, ideální do nápojových automatů.

Vy i vaši zaměstnanci si můžete každý den vychutnat klasický citronový čaj, námořnický s příchutí rumu či ovocný čaj s příchutí lesního ovoce.

Prodejní automaty
Prodejní automaty

Osvěžující voda v barelech

Křišťálově čistá a pramenitá, ale také mineralizovaná. Osvěžení, které patří do každé kanceláře, výroby a třeba i školní jídelny. Řeč je o vodě. A vodu je třeba mít vždy po ruce.

Do sodobarů a výdejníků vody nabízíme také čerstvou vodu v barelech, pramenitou i mineralizovanou.

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.