Přečtěte si náš příběh

Kdo jsme a co pro vás můžeme udělat
 

Jsme společnost působící na českém trhu přes 25 let. Poskytujeme kompletní služby v oboru gastronomie.

  • Závodní stravování – od poctivé hotovky až po mezinárodní kuchyni s rodilým kuchařem.
  • Výroba teplých a studených pokrmů.
  • Provozování výdejních automatů s nabídkou plnohodnotné stravy, večeře, svačiny, doplňkový prodej, teplé a studené nápoje.
  • Pitný režim pro zaměstnance dle zákonných norem.

Pro každého zákazníka volíme vždy individuální přístup. Pružně se přizpůsobujeme měnícím se požadavkům klienta. Dodržujeme klasické výrobní postupy prověřené časem a používáme výhradně čerstvé suroviny s důrazem na spolupráci s lokálními českými zemědělskými zpracovateli.

Poskytujeme kompletní služby počínaje návrhem kuchyně či jídelny, až po finální realizaci s následným provozováním, včetně legislativních úkonů. Usilujeme o preventivní přístup k životnímu prostředí a specializujeme se na přípravu zdravých, pestrých a chutných pokrmů vegetariánské, veganské a ajurvédské kuchyně.

Naším krédem je: V jednoduchosti a poctivosti je síla!

 

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.