Stravovací služby

Od závodního stravování po kompletní catering
 

 

“”


Kvalitní a pestré
Závodní stravování

Od vydatné polévky přes ovocné a zeleninové saláty až po výtečné dezerty. Ve vašich prostorách či našich automatech zajistíme čerstvé a chutné jídlo po 365 dní v roce.

Jídelníček si navíc můžete zpestřit naší zdravou stravou, Ajurvédou s níž máme mnoholeté zkušenosti. A pokud by jídlo v kantýně nestačilo, doplníme vámi vybrané stravovací služby různými prodejními automaty.

Dopřejte svým zaměstnancům pořádné jídlo.

Přečtěte si víc

 


Chutná a zdravá zároveň
To je Ajurvéda

Dnešní doba s sebou přináší spoustu požadavků na zdravý životní styl i vyváženou stravu. A my to respektujeme. Vámi vybrané stravovací služby si tak můžete obohatit zdraví prospěšnou ajurvédskou stravou. Ale nejen tou.

Podle vašich požadavků vám připravíme vegetariánská, bezlepková, bezlaktózová i další dietní jídla a zařadíme je do jídelního lístku.

Přečtěte si víc

 

 

 


Firmy i večírky
Catering a party servis

Dobré jídlo je naprostý základ jakékoliv firemní akce, ať už jde o celozávodní večírek, propagační akci vaší firmy nebo garden party pro vaše sponzory a partnery.

Nechte jakoukoliv slavnostní událost na nás a my se vám postaráme o opravdovou hostinu. A je jedno, zda budete chtít servírovat chlebíčky s uherákem, jednohubky s kaviárem nebo lehký salát.

Přečtěte si víc
 

 

Novinka:
Gastronomické akce

Zpestřete svým zaměstnancům i sobě každodenní stravování ještě o něco víc. Ptáte se jak? Několikrát ročně pořádáme speciální kulinářské akce, jako je například Live cooking nebo Den mezinárodní kuchyně.

Během těchto gastronomických akcí se všichni přenesete například do Japonska, Indie nebo Číny. Všechno jídlo je totiž připravováno z dovezených originálních surovin dané země.

Ochutnejte s námi kuře Teriyaki, sushi, kachnu po sečuansku či jiné speciality typické pro danou oblast.

Poptat akci

 

 

 

Ale není to jen o jídle. 
Co třeba výborná káva?

 

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.