Catering a párty servis

Večírky, porady, rauty i letní garden party v naší režii
 

Dobré jídlo a pití
je základ…

… základ každé akce, ať už jde o firemní večírek, raut pro vaše obchodní partnery, pracovní poradu, konferenci nebo jen malou oslavu. Dobré jídlo i pití vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru i úsměv na rtech.

Potěšte sebe, své zaměstnance i hosty bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.

 

Chci zajistit catering

 

Postaráme se vám o opravdovou hostinu

Nechte to na nás. Věřte, že nebudete litovat. Postaráme se o vás i vaše hosty.

Zajistíme výzdobu, skvělé jídlo i pití a vy se budete moci věnovat svým klientům, společníkům i zaměstnancům.

 

 

Ale není to jen o jídle. 
Co třeba výborná káva?

 

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.