Závodní stravování

Čerstvé, pestré a chutné jídlo na každý den
 

Závodní strava

Pořádné jídlo
jako od babičky…

… to často slýcháme od našich zákazníků. Pro vaše zaměstnance zajistíme poctivá a chutná jídla, od svačinek přes obědy až po pozdní večeře, jakkoliv budete potřebovat.

A nabízené služby navíc můžeme doplnit různými typy prodejních automatů.

Chci zajistit stravování

 

Kvalitní a pestré závodní
stravování zajistíme kdekoliv

Klidně i u vás ve firmě, škole nebo nemocnici. Závodnímu stravování a službám s ním spojeným se věnujeme téměř dvacet let.

Víme tak, co opravdu funguje a co naopak ne.

 

 

Ale není to jen o jídle. 
Co třeba výborná káva?

 

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.