NOVINKA!
Zdravá strava Ajurvéda

Pro všechny, kteří se chtějí stravovat zdravěji a moderněji
 

Závodní strava

Pořádné jídlo,
zdravé a chutné zároveň…

... ano, i takové spojení funguje. Nabízíme vám řešení, jak se dobře najíst, zbavit tělo toxinů a udržovat se v energické rovnováze a fyzickém zdraví. Vámi vybrané stravovací služby si můžete obohatit o zdravou ajurvédskou kuchyni i nápoje.

Zkuste vašim zaměstnancům i sobě nabídnout něco nového.

Chci ajurvédskou stravu

 

Jídelníček upravíme dle vašich potřeb

Podle vašich požadavků připravíme a do jídelníčků zařadíme vegetariánská, bezlepková, bezlaktózová i další dietní jídla na základě osobní konzultace.

 

 

Ale není to jen o jídle. 
Co třeba výborná káva?

 

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.