Svačinové prodejní automaty

Obložené bagety, sladké pečivo i nápoje ihned k mání
 

Moderní svačinový automat Fas EASY 6000 GCD s vysoce výkonným HDR chladícím systémem je určený pro prodej sendvičů, baget a různých cukrovinek.

Automatický prodejní automat Fas Faster Lift s výtahem dokáže dodávat větší i křehké výrobky bez poškození. Je tedy ideální nejen na svačiny, ale i nápoje ve skle, multipacky a další potraviny.

Prodejní svačinový automat Fas Fast GCD 900 na úrovni +3 usnadňuje prodej čerstvých produktů, jako jsou sendviče. Své uplatnění najde ve veřejných prostorách.

Špičkový svačinový automat Fas Skudo Max GCD 1050 s vyztuženým rámem a antivandal systémem je určený pro veřejné prostory, jako jsou vlaková nádraží, stanice metra a další veřejná místa.

Svačinový automat Fas Faster TM 900 byl vytvořen tak, aby umožňoval prodej více potravinových a nápojových produktů.

Svačinový automat Fas Faster TM 900 byl vytvořen tak, aby umožňoval prodej více potravinových a nápojových produktů.

Automat Young 183 od italského výrobce Fas je svačinový a nápojový stroj, který je díky svým vlastnostem moderní a kompaktní. Díky jeho rozměrům se bude hodit do míst s omezenými prostorovými možnostmi.

Prodejní svačinový automat Fas Fast GCD 1050 na úrovni +3 usnadňuje prodej čerstvých produktů, jako jsou sendviče. Své uplatnění najde ve veřejných prostorách.

Young 170 od italského výrobce Fas je moderní a kompaktní automat, který lze využít pro svačiny i nápoje. Díky jeho rozměrům se bude hodit do míst s omezenými prostorovými možnostmi.

Obrněný svačinový automat Skudo Max GCD 900 od společnosti Fas je vybaven vyztuženým rámem odolným proti vandalům. Je tedy ideální do veřejných prostor, jakou jsou vlaková nádraží nebo podzemní dráhy.

Skudo Max GCD 1050 od společnosti Fas je obrněný svačinový automat, který je vybaven vyztuženým rámem odolným proti vandalům. Tím je ideální do veřejných prostor, jakou jsou vlaková nádraží nebo podzemní dráhy.

Špičkový svačinový automat Fas Skudo Max GCD 900 s vyztuženým rámem a antivandal systémem je určený pro veřejné prostory, jako jsou vlaková nádraží, stanice metra a další veřejná místa.

 

 

V naší nabídce toho máme více 
Vyzkoušejte tyto služby

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.