Bageta s uzenou krkovicí 200 g

Automat tento výrobek obsahuje

Křupavá bageta

Automat tento výrobek obsahuje

Dokonalý dressing

Automat tento výrobek obsahuje

Osvěžující zeleninka

Automat tento výrobek obsahuje

Nakládaná okurka

Automat tento výrobek obsahuje

Krkovička

Neradi píšete? Rovnou nám zavolejte:
 

INGREDIENCE

  • pečivo 70 % (mouka, voda, sůl, suš. mléko, droždí)
  • uzená krkovice (vepřová krkovice 96 %, dusitanová solicí směs (jedlá sůl, konzervant dusitan sodný), koření, dextróza, stabilizátor, difosforečnany, antioxidant askorbát sodný, kouř z bukového dřeva)
  • hořčice
  • pórek, okurka sterilovaná

Alergeny: pšeničná mouka, mléko, hořčice

 

V naší nabídce toho máme více 
Vyzkoušejte tyto služby

 

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.