Bageta tremp 200 g

Automat tento výrobek obsahuje

Křupavá bageta

Automat tento výrobek obsahuje

Osvěžující zeleninka

Automat tento výrobek obsahuje

Čerstvé vejce

Automat tento výrobek obsahuje

Nakládaná okurka

Automat tento výrobek obsahuje

Červená paprika

Neradi píšete? Rovnou nám zavolejte:
 

INGREDIENCE

  • pečivo 50 % (pšeničná mouka, sušené mléko, droždí, voda, sůl)
  • turistický salám (vepřové maso, hovězí maso, voda, bramborový škrob, sůl, E250, dusitan sodný, kyselina mléčná E270, kyselina citronová E330, kyselina vinná E301, uhličitan sodný E500, zvýrazňovač chuti E621, směs přírodního koření, živočišné proteiny)
  • vejce, máslo
  • steril. kapie, steril. okurka, zelí

Alergeny: pšeničná mouka, sušené mléko, vejce, mléko

 

V naší nabídce toho máme více 
Vyzkoušejte tyto služby

 

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.