Celozrnná šunková bageta 160 g

Automat tento výrobek obsahuje

Křupavá bageta

Automat tento výrobek obsahuje

Dokonalý dressing

Automat tento výrobek obsahuje

Osvěžující zeleninka

Automat tento výrobek obsahuje

Skvělá šunka

Automat tento výrobek obsahuje

Čerstvé vejce

Neradi píšete? Rovnou nám zavolejte:
 

INGREDIENCE

  • pečivo 50 % (mouka pšeničná, mouka žitná, růstal, semínka: sezam, lněné, slunečnicové, oves. vločky, voda, droždí, olej)
  • šunka 25 % (vepřové maso, voda, brambor. škrob, sůl, koření, stabilizátor E250, E450, E451, E457, E300, zvýrazňovač chuti E621)
  • máslo
  • okurka, čínské zelí, rajče

Alergeny: pšeničná mouka, žitná, růstal, semínka: sezam, lněné, slunečnicové, oves. vločky, mléko

 

V naší nabídce toho máme více 
Vyzkoušejte tyto služby

 

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.