Aktuality

 

Kantýna roku 2022

01.06.2022

Kantyna roku 2022

S radostí oznamujeme, že jsme byli vyhlášeni Kantýnou roku!

Jsme tak nadšení, že můžeme tuto cenu převzít jménem všech našich zaměstnanců, kteří tvrdě pracují, aby každému poskytli chutné a zdravé jídlo.

Věříme, že naše kantýna si tuto cenu zaslouží, protože nabízíme širokou škálu jídel, která potěší každý vkus. Máme také tým zkušených kuchařů, kteří každý den vaří čerstvé jídlo z kvalitních surovin.

Děkujeme našim zákazníkům za jejich podporu a těšíme se, že vám i nadále budeme poskytovat vynikající služby.

Více informací

Akce HAMBURGER

01.07.2018

Hamburger je velmi populární pokrm v mnoha zemích světa. Je to rychlé a snadné jídlo, které se dá připravit doma nebo koupit v restauraci. Hamburger je také oblíbený pokrm pro děti.

Původ hamburgeru je nejasný. Někteří lidé věří, že hamburger vznikl v Německu, jiní v USA. První hamburgery se údajně prodávaly v Německu v 17. století. V USA se hamburgery začaly prodávat v 19. století.

V dnešní době je hamburger jedním z nejpopulárnějších pokrmů na světě. Hamburgery se prodávají v restauracích, fastfoodech, kioscích a dokonce i na ulici. Hamburger je také oblíbený pokrm na piknicích, grilovačkách a dalších oslavách.

Hamburger je chutný a vydatný pokrm, který je oblíbený u lidí všech věkových kategorií. Hamburger je také relativně levná potravina, což je jeden z důvodů jeho popularity.

Více informací

Akce PIZZA

01.01.2017

Pizza je pokrm, který se skládá z tenkého těsta, které je pokryto rajčatovým základem, sýrem a dalšími přísadami, jako jsou zelenina, maso, mořské plody nebo houby. Pizza se peče v horké troubě, dokud není těsto křupavé a sýr rozpuštěný.

Pizza je velmi populární jídlo v mnoha zemích světa. Je to rychlé a snadné jídlo, které se dá připravit doma nebo koupit v restauraci. Pizza je také oblíbený pokrm pro děti.

Původ pizzy je nejasný. Někteří lidé věří, že pizza vznikla v Itálii, jiní v Egyptě nebo v Číně. První pizzy se údajně prodávaly v Itálii v 16. století.

V dnešní době je pizza jedním z nejpopulárnějších pokrmů na světě. Pizzy se prodávají v restauracích, fastfoodech, kioskech a dokonce i na ulici. Pizza je také oblíbený pokrm na piknicích, grilovačkách a dalších oslavách.

Pizza je chutné a vydatné jídlo, které je oblíbené u lidí všech věkových kategorií. Pizza je také relativně levná potravina, což je jeden z důvodů její popularity.

Více informací