Chutné směsi do automatů

Káva, kakao, čaj nebo slepičí vývar pro zahřátí i na chuť
 

Vychutnejte si kakaový nápoj Venda Chocco s výraznou chutí mléka a kakaa a bohatou pěnou. Tento instantní nápoj je určený pro použití v nápojových automatech.

Vychutnejte si cappuccino s příchutí oříšku a obsahem kvalitní kávy, které si vás získá lahodnou a vyváženou chutí. Venda Cappuccino Oříšek je určený pro nápojové automaty.

Pro milovníky ovocných čajů je tady Caprimo Wild Fruit Tea, který svou chutí uspokojí všechny věkové kategorie. Tento sladký nápoj lze podávat ve studené i teplé formě.

AG FOODS polévky jsou skvělé jako svačinové řešení. Nabízejí výraznou chuť a jsou charakteristické svou vydatností. Jsou vhodné pro všechny druhy nápojových automatů.

Pro milovníky citronového čaje je tady Shen Tea. Směs čaje je vyvinutá speciálně pro nápojové automaty. Obsahuje extrakt černého čaje, citrónové aroma a cukr.

 

 

V naší nabídce toho máme více 
Vyzkoušejte tyto služby

Hills Coffee, to jsou 4 kategorie originálních espress, založených na speciálních kvalitních receptech. Vezmou vás na vzrušující cestu čistého potěšení.
Chcete naší kávu?

Závodní stravování, které chutná jako od maminky. Polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty, které si vaši zaměstnanci rychle oblíbí. Chtějte pro ně čerstvé a pořádné jídlo na každý den.

Mějte vyrovnanou mysl i celkové fyzické zdraví. Ajurvéda vám pomůže zbavovat se efektivně nebezpečných toxinů a udržovat tělo v energetické rovnováze. Vyzkoušejte ji!

Osvěžení do kanceláře, výroby, škol i komerčních prostor. V podobě křišťálově čisté a pramenité vody. Dodržujte pitný režim s našimi sodobary a výdejníky vody.

Catering patří k základu každé akce. Dobré jídlo a pití vždy vykouzlí příjemnou a pohodovou atmosféru. Potěšte sebe i ostatní bohatým výběrem pokrmů a vybranými lahůdkami.